Lartusi sisustussalong avab esinduskaupluse Tallinna südalinna uues tornhoones Maakri HUB.

08.09.2022

Aadressil Maakri 23A arendus toob kinnisvara turule juurde 10 000 ruutmeetrit uut pinda ja pakub konkurentsi südalinna tornmajadele.  Maakri HUB arendaja Fausto Capitali partneri Sven Mihailovi sõnul on nõudlus kesklinna A-klassi kinnisvarapindadele suur. „Hoone on kiiresti täitumas, vaatamata maailmas valitsevale üldisele ebakindlale ajale. Oma kolimisest on teatanud näiteks Piletilevi Grupp, mis avab oma Baltikumi suurima peakontori kahel korrusel. Lisaks käivad läbirääkimised mitmete suurte ettevõtetega,“ sõnas Mihailov.

Lartusi hästi eksponeeritud esimese korruse kauplus hõlmab enda alla 600 ruutmeetrisele pinna. Lartusi tegevjuhi Karin Mängeli sõnul astuvad nad kolimisega sammukese lähemale kodu- ja elustiilikaupade minikaubamaja keti loomise unistusele. „Villeroy & Bochi lauanõude müügist alguse saanud ettevõte on 24 tegutsemisaasta jooksul laiendanud nii oma brändide valikut kui ka poodide kontseptsiooni. Uuest Lartusi kauplusest leiab lisaks söögi-, magamis ja vannitoa alale ka laiendatud elutoa kontseptsiooni, mis tähendab, et Lartusi tootevalikusse lisandub sisustuskaupu mööblist valgustite ja vaipadeni,“ rääkis Mängel.

Esinduspoe kohavalikul sai määravaks piirkonna sobivus ja hea ligipääsetavus autoga, jala või kergliikuriga. „Soovisime kolida linna südamesse, kuhu tullakse meelsasti disaintooteid uudistama ja erinevaid põneva valikuga poode külastama. Maakri HUB salong asub ideaalses kohas, keset vilkaimat shopingu- ja kesklinnamelu,“ rääkis Mängel.

Lartusi poest leiab kõik vajaliku ilusa kodus loomiseks: köögitarbed, lauanõud, vannitoatarbed, voodipesu, valgustid ja mööbel ning palju muud. „Meie tootevalik täiustub pidevalt ja klientideni jõuavad maailmakuulsad kodusisustuse kaubamärgid nagu Villeroy&BochYves Delorme, Menu, Baobab ja lisanduvatest NORR11, 101CPH, Royal Copenhagen ja byLassen.“ Rääkis Mängel.

Fausto Capital investeeris Maakri 23a kinnistu renoveerimisse koos ostuga kokku 25 miljonit eurot. Täiesti uue ilme saavad hoone fassaadid ja siselahendused ning majale on peale ehitatudkaks klaasist lisakorrust. Maja muutub keskkonnasäästlikuks ning saab täiesti uued tehnilised lahendused, isolatsiooni-, kütte- ja ventilatsioonisüsteemid jne. Hoone esimesele korrusele on planeeritud ka tõukerataste laadimispunktid ning jalgrattaparklad koos riietusruumidega, et soosida kergliikluse kasutamist. Ka autode parkimine on koostöös Europark Eestiga mugavalt lahendatud ning Maakri maja üürnikele kehtivad  soodsamad hinnad.

COM_CONTENT_ARTICLE_IMG_ALT